Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
