Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
