Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
