Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Field name
nn: Feltnamn
