Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
