Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Property
pl: Właściwość

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: - Select -
pl: - Wybierz -
