Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: میدان

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Field name
fa: نام میدان

en: Property
fa: ویژگی

en: Field settings
fa: تنظیمات میدان

en: - Select -
fa: - انتخاب -
