Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Property
ro: Proprietate

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: - Select -
ro: -Selectați-
