Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Field name
sr: Назив поља
