Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Property
sv: Attribut

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: - Select -
sv: - Välj -
