Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Default
vi: Mặc định

en: Field name
vi: Tên trường

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
