Patternkit (9.1.0-beta10) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Schema
be: Схема

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Blocks
be: Блокі

en: Data
be: Дадзенныя

en: Content language
be: Мова змесціва

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: @type %info has been created.
be: @type %info быў створаны.

en: @type %info has been updated.
be: @type %info быў абноўлены.

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
