Patternkit (9.1.0-beta10) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Media
bn: মাধ্যম
