Patternkit (9.1.0-beta10) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Blocks
eo: Blokoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: Asc
eo: kreske

en: Text with text format
eo: Teksto kun tekstformo
