Patternkit (9.1.0-beta10) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Media
gl: Medios

en: here
gl: aquí

en: Pattern
gl: Patrón

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Browse
gl: Explorar

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Blocks
gl: Bloques

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Patterns
gl: Patróns

en: Properties
gl: Propiedades

en: Are you sure you want to remove this item?
gl: Está seguro de que quere borrar o menú %item?

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Reusable
gl: Reutilizable

en: Source entity type
gl: Tipo de entidade orixe
