Patternkit (9.1.0-beta10) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: description
he: תיאור

en: Pattern
he: פורמט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Blocks
he: בלוקים

en: Offset
he: היסט

en: Data
he: נתונים

en: Content language
he: שפת התוכן

en: Patterns
he: דפוסים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Library
he: ספריה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Edit @title
he: עריכת @title

en: Presentation settings
he: הגדרות תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: The time that the custom block was last edited.
he: זמן העדכון האחרון של הבלוק המותאם.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
he: הסבר לשינויים שהכנסת בגרסה זו

en: Text with text format
he: טקסט עם פורמט טקסט
