Patternkit (9.1.0-beta10) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Node ID
jv: ID Node

en: Default
jv: Gawan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: here
jv: nag kéné

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Blocks
jv: Blok

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
