Patternkit (9.1.0-beta10) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: here
lv: šeit

en: description
lv: apraksts

en: Pattern
lv: Modelis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Data
lv: Dati

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Properties
lv: Īpašības

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Text with text format
lv: Teksts ar teksta formātu
