Patternkit (9.1.0-beta10) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: « First
ne: « पहिलो

en: Dependencies
ne: आश्रित
