Patternkit (9.1.0-beta10) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: here
nn: her

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Blocks
nn: Blokkar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
