Patternkit (9.1.0-beta10) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ
