Patternkit (9.1.0-beta10) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: - All -
ps: - ټول -
