Patternkit (9.1.0-beta10) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Presentation settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు
