Patternkit (9.1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை
