Patternkit (9.1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Path
ro: Cale

en: Pattern
ro: Model

en: Template
ro: Șablon

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Data
ro: Dată

en: Reusable
ro: Reutilizabil

en: The block could not be saved.
ro: Blocul nu a putut fi salvat.

en: @type %info has been created.
ro: @type %info a fost creat.

en: @type %info has been updated.
ro: @type %info a fost actualizat.

en: @type: added %info.
ro: @type: adăugat %info.

en: @type: updated %info.
ro: @type: actualizat %info.

en: The custom block ID.
ro: ID-ul blocului personalizat.

en: The custom block UUID.
ro: UUID-ul blocului personalizat.

en: The revision ID.
ro: ID-ul reviziei.

en: The custom block language code.
ro: Codul limbii blocului personalizat.

en: The time that the custom block was last edited.
ro: Momentul în care blocul personalizat a fost editat ultima dată.

en: Custom block ID
ro: ID-ul blocului personalizat

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ro: Intrarea din jurnal care explică schimbările din această revizie.

en: A brief description of your block.
ro: O scurtă descriere a blocului.

en: Text with text format
ro: Text cu format de tip text
