Patternkit (9.1.0-beta8) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Presentation style
sv: Presentationsstil

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Path
sv: Sökväg

en: here
sv: här

en: description
sv: beskrivning

en: Pattern
sv: Mönster

en: Template
sv: Mall

en: Browse
sv: Bläddra

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad

en: Assets
sv: Tillgång

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Blocks
sv: Block

en: Patterns
sv: Mönster

en: Library
sv: Bibliotek

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Edit @title
sv: Redigera @title

en: Reusable
sv: Återanvändbar

en: Select image
sv: Välj bild

en: The block could not be saved.
sv: Blocket kunde inte sparas.

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Select video
sv: Välj video

en: @type %info has been created.
sv: @type %info har skapats.

en: @type %info has been updated.
sv: @type %info har uppdaterats.

en: @type: added %info.
sv: @type: lades till %info.

en: @type: updated %info.
sv: @type: uppdaterades %info.

en: The custom block ID.
sv: ID-numret för anpassat block

en: The custom block UUID.
sv: UUID för anpassat block.

en: The revision ID.
sv: ID-nummer för versionen.

en: The custom block language code.
sv: Språkkoden för anpassat block.

en: The time that the custom block was last edited.
sv: Tidpunkten då det anpassade blocket senast redigerades.

en: A brief description of your block.
sv: En kort beskrivning av ditt block.

en: Text with text format
sv: Text med textformat

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
