Patternkit (9.1.0-beta9) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Media
bg: Медия

en: here
bg: Тук

en: Template
bg: Шаблон

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Blocks
bg: Блокове
