Patternkit (9.1.0-beta9) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Presentation style
ml: അവതരണ ശൈലി

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Path
ml: വഴി
