Patternkit (9.1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos
