Patternkit (9.1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Desc
az: azaldın

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Offset
az: Ofset

en: Content language
az: Kontent dili

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
