Patternkit (9.1.0) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: here
el: εδώ

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Data
el: Δεδομένα

en: Content language
el: Γλώσσα περιεχομένου

en: Patterns
el: Πρότυπα

en: Are you sure you want to remove this item?
el: Είστε σίγουρος για τη διαγραφή αυτού του αντικειμένου;

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ

en: The block could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατό να αποθηκευτεί το μπλοκ.

en: @type %info has been created.
el: Το %info του @type δημιουργήθηκε.

en: @type %info has been updated.
el: Το %info του @type ενημερώθηκε.

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.

en: The custom block ID.
el: Το ID του προσαρμοσμένου μπλοκ.

en: The custom block UUID.
el: Το UUID του προσαρμοσμένου μπλοκ.

en: The revision ID.
el: Το ID της αναθεώρησης.

en: The custom block language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας του προσαρμοσμένου μπλοκ.

en: The time that the custom block was last edited.
el: Η ώρα που έγινε η τελευταία επεξεργασία στο προσαρμοσμένο μπλοκ.

en: Custom block ID
el: ID προσαρμοσμένου μπλοκ

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.

en: Text with text format
el: Κείμενο με μορφότυπο κειμένου

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
