Patternkit (9.1.0) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: here
et: siin

en: Pattern
et: Muster

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Browse
et: Sirvi

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Schema
et: Skeem

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Offset
et: Nihe

en: Data
et: Andmed

en: Content language
et: Sisu keel

en: Patterns
et: Mustrid

en: Properties
et: Omadused

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Reusable
et: Korduvkasutatav

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: The block could not be saved.
et: Plokki ei olnud võimalik salvestada.

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.

en: The custom block ID.
et: Kohandatud ploki ID.

en: The custom block UUID.
et: Kohandatud ploki UUID.

en: The revision ID.
et: Redaktsiooni ID.

en: The custom block language code.
et: Kohandatud ploki keelekood.

en: The time that the custom block was last edited.
et: Kohandatud ploki viimati muutmise aeg.

en: Custom block ID
et: Kohandatud ploki ID

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: Text with text format
et: Tekstiformaadiga tekst

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).

en: A boolean indicating whether this block is reusable.
et: Tõeväärtus, mis näitab kas see plokk on korduvkasutatav.
