Patternkit (9.1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Block description
is: Lýsing av blokki

en: Blocks
is: Blokkar
