Patternkit (9.1.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Data
gu: માહિતી

en: Content language
gu: સામગ્રી ભાષા

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Dependencies
gu: આધારિત
