Patternkit (9.1.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: here
hr: ovdje

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Template
hr: Predložak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Patterns
hr: Obrasci

en: Asc
hr: Uzlazno
