Patternkit (9.1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
