Patternkit (9.1.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: Blocks
is: Blokkir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
