Patternkit (9.1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Presentation style
si: ඉදිරිපත්කිරීමේ මෝස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
