Patternkit (9.1.0) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: here
sk: tu

en: Pattern
sk: Vzor

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Offset
sk: Ofset

en: Data
sk: Údaje

en: Content language
sk: Jazyk obsahu

en: Patterns
sk: Vzory

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Are you sure you want to remove this item?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto položku?

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Reusable
sk: Opätovne použiteľné

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: Source entity ID
sk: ID zdrojovej entity

en: @type %info has been created.
sk: @type %info bol vytvorený.

en: @type %info has been updated.
sk: @type %info bol aktualizovaný.

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
sk: Pri spracovaní @operation došlo k chybe s argumentmi: @args

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: Text with text format
sk: Formátovaný text

en: This batch encountered an error.
sk: Vyskytla sa chyba.

en: Processed @current of @total entity types.
sk: @current spracované typy entít z @total.
