Patternkit (9.1.0) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Presentation style
ta: வழங்கல் பாணி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Block description
ta: Block விளக்கம்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Data
ta: தரவு

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
