Patternkit (9.1.1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Path
bs: Putanja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Block description
bs: Opis bloka

en: Blocks
bs: Blokovi
