Patternkit (9.1.1) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Media
ca: Multimèdia

en: here
ca: aquí

en: description
ca: descripció

en: Pattern
ca: Patró

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Browse
ca: Navega

en: Changed
ca: Canviat

en: Assets
ca: Equips

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Blocks
ca: Blocs

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Data
ca: Dades

en: Content language
ca: Llengua del contingut

en: Patterns
ca: Patrons

en: Properties
ca: Propietats

en: Are you sure you want to remove this item?
ca: Esteu segur de voler esborrar aquest element?

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Edit @title
ca: Edita @title

en: Reusable
ca: Reutilitzable

en: The block could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar el bloc.

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: @type %info has been created.
ca: S'ha creat @type %info.

en: @type %info has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %info.

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: The custom block ID.
ca: L'ID del bloc personalitzat.

en: The custom block UUID.
ca: L'UUID del bloc personalitzat.

en: The revision ID.
ca: L'ID de la revisió.

en: The custom block language code.
ca: El codi de llengua del bloc personalitzat.

en: The time that the custom block was last edited.
ca: L'hora en què el bloc personalitzat va ser editat per última vegada.

en: Custom block ID
ca: ID del bloc personalitzat

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ca: L'entrada de registre que explica els canvis d'aquesta revisió.

en: A brief description of your block.
ca: Una breu descripció del vostre bloc.

en: Text with text format
ca: Text amb format de text

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
