Patternkit (9.1.1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: - All -
ka: - ყველა -
