Patternkit (9.1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар
