Patternkit (9.1.1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
