Patternkit (9.1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki
