Patternkit (9.1.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Blocks
af: Blokke

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek
