Patternkit (9.1.1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: here
bo: འདིར།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
