Patternkit (9.1.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
