Patternkit (9.1.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក
